Najlepsze typy bukmacherskie

Szukasz jakościowych typów ? Idealnie trafiłeś !

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-07-06 22:11:11

StrikeBet
Administrator
Dołączył: 2022-07-06
Liczba postów: 2
AndroidChrome 102.0.0.0

7 Lipiec - Double nr 1 (2,19)

Dyscyplina : Piłka nożna
Rozgrywki ; USA
Spotkanie : Pittsburgh vs Indy Eleven
Typ : over 2.5 gola
Kurs : 1,61

Myślę że buki mocno jednak przesadzaja z kursem na ten over. Oczywiście w ostatnich meczach bezpośrednich trzy razy mieliśmy wynik tylko z jedną bramką jednak w każdym przypadku sytuacji było mnóstwo tylko problemem było wykończenie. Dziś moim zdaniem nie będzie z tym problemu. Ogólnie ten poziom rozgrywkowy w Ameryce bardzo fajnie się ogląda. Mecze toczone są w bardzo szybkim tempie i mamy praktycznie wymianę akcja za akcję. Zarówno Pittsburgh jak i Indy Eleven to zespoły charakteryzujące się dużą aktywnością w ofensywie co dziś jestem przekonany że przełoży się na bramki. Ta linia dla mnie do gry w ciemno.

Dyscyplina: Piłka nożna
Rozgrywki : Copa Libertadores
Spotkanie : Palmeiras vs Cerro Porteno
Typ : Palmeiras wygra mecz
Kurs : 1,35

Drugi mecz to już rewanżowe starcie w ramach Copa Libertadores. Po pierwszym meczu i wygranej Brazylijskiej ekipy 3-0 można powiedzieć że losy rywalizacji są już tutaj rozstrzygnięte. Palmeiras to zespół myślę że dwie klasy lepszy od swoich rywali i mimo że już nic nie muszą to w meczu na własnym obiekcie będą chcieli dać kibicom radości jeszcze więcej i zrobią wszystko żeby wygrać drugie spotkanie w podobnych rozmiarach. Jakościowo na każdej pozycji przewaga Palmeiras jest ogromna i tutaj każdy inny wynik aniżeli ich zwycięstwo będzie duża niespodzianka.

Kurs łączny : 2,17
Proponowana stawka : 300,00zł
Do wygrania : 572,88zł

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
dreamteamguild - circulous - odpowiedzi - mtayournewstories - f1rst